Sveiki! Susipažinkime!

Mes esame Ieva ir Jegoras, o Cukraus Nėra yra mūsų šeimos idėja, kuri gimė iš noro kasdien mėgautis saldumynais, bet sveikais ir tokiais skaniais, kad net nebekiltų noras grįžti prie ankstesnės mitybos. Mes tikime, kad tik tada, kai myli save, gali besąlygiškai dalintis ta meile ir su kitais. Todėl ir Cukraus Nėra mūsų pagaminti skanukai, kokošokai ir avižinė chalva yra pagaminti iš meilės sau ir iš noro pasidalinti ta meile su kitais.

„Neradau tokių desertų ar saldžių bei sveikų užkandžių, kurių sudėtyje būtų sveikųjų riebalų ir nebūtų cukraus, glitimo bei pieno produktų. Šios paieškos dėka sugalvojau sukurti šiuos skanėstus savarankiškai. Gaminti ir kurti mėgau visada, todėl išsipildė trys mano svajonės – dalintis meile, kurti ir gaminti” – Ieva.

Taip pat, mėgstame keliauti, o kelionėse ieškoti ir ragauti sveikesnių produktų, kokių nėra mūsų parduotuvėse.

Abudu turime savotiškus ir gana skirtingus mitybos įpročius, tačiau sutariame dėl vieno – cukrus nėra gerai ir jo reikia mažinti. Todėl keliaudami ieškome sveikesnių saldumynų, kurie būtų be cukraus, bet skoniu nesiskirtų ir nenusileistų nuo įprastų.

Atradę fantastiškus belgiškus šokoladus, sugalvojome pasidalinti ir su kitais, besirūpinančiais savo sveikata smaližiais! Todėl sukūrėme šią e-parduotuvę, nes norime pasiūlyti sveikesnių desertų be cukraus ir Jums!